ELEKTRO PORUCHY, POHOTOVOST ELEKTRO

pohotovost elektro, poruchy elektro

 

Nefunguje Vám elektřina v bytě? Nefunguje vypínač, zásuvka, jistič, proudový chránič, bojler nebo jiné elektrické zařízení? Vypadává Vám proudový chránič? Máte jinou závadu na elektroinstalaci? Odstraníme poruchy elektro v rámci elektro pohotovosti.

Pokud potřebujete odstranit elektro poruchu v Praze nebo okolí Prahy, volejte: +420 728 28 31 31

 

PŘIJEDEME K VÁM NA MČ:

Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha 13, Praha 14, Praha 15, Praha 16, Praha 17, Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 22, Praha 23, PRAHA VÝCHOD, PRAHA ZÁPAD.

 

I MIMO PRAHU:

Horoměřice, Hostivice, Unhošť, Únětice, Chýně, Jeneč, Tachlovice, Sedlec, Čakovice, Vinoř, Dubeč, Uhříněves, Šestajovice, Jirny, Úvaly u Prahy, Újezd nad Černými Lesy, Sibřina.

 

ELEKTRO PORUCHY, POHOTOVOST

 

Opravy na elektroinstalacích a elektro zařízeních.

 

 

CO UDĚLAT BEZ ODKLADU

 

Vypněte jistič okruhu, který má souvislost s poruchou. Pokud si nevíte rady, vypněte do našeho příjezdu hlavní jistič u elektroměru.

 

 

JAK OBJEDNAT

 

Zavolejte na telefon +420 728 28 31 31 a objednejte si u nás opravu.

Po ukončení hovoru nám zašlete SMS s následujícími údaji:

- příjmení

- adresa

- výrobce a typ bojleru

 

 

CO UDÉLAT PŘED NAŠÍM PŘÍJEZDEM

 

Pokud je to možné a bydlíte v místě, kde je špatně dostupné parkování a úzký chodník, pokuste se nám připravit - zajistit místo k zaparkování.

Pokud to možné není, prosíme o trpělivost, než zaparkujeme.

 

 

DOSTUPNOST

 

Dopstupnost v daný den a čas se dozvíte na našem Facebooku Jenkis Elektro Praha. Odkaz také najdete v pravém sloupci stránky RYCHLÝ KONTAKT.